Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

MARIET
NA BYSTRIČKU 14
03601 MARTIN
tel: 0908 689 675
fax: +421 222 333
info(a)mariet.sk
mobil: 0917 482 981

NOVINKY

arr3Dátum - Novinka č.1Obsah tejto sekcie je možné editovať v ponuke Obsah webu -> Štruktúra menu -> Novinky... arr3Dátum - Novinka č.2Tu je umiestnený text novinky. Prvých 30 znakov bude zobrazené na úvodnej strane a zvyšok textu na...

O nás
o nás

Vytajte v našom e-shope...

Naša spoločnosť bola založená v roku 1999,zaoberáme sa výrobou skla a sklenených exluzívnych výrobko zo skla,darčekových predmetov,gravírovaním a pieskovaním skla.

Celý proces výroby skla a kryštálu od návrhu až po kontrolu je výhradne ručná práca. Všetky dekory navrhované a vyrábané spoločnosťou MARIET sú vyrábané ručne. Takto je sklo a kryštál z našej dielne v každom jednom výrobku jedinečné a originálne. Nejedná sa o žiadnu strojovú výrobu.

Precíznosť a umelecké cítenie našich majstrov sú zárukou vysoko hodnotného diela, ktoré pretrváva generácie.Používame sklo vyrábané výhradne na Slovensku,najkvalitnešie komponenty SWAROVSKI máme podložené certifikátom,nepouživame náhrady!Naše výrobky sú jedinečným originálom o čom svedčí aj to že si našli cestu do okolitých krajín ako Maďarsko, Poľsko, Česko, Írsko, Anglicko,Francúzko.....

Prajeme príjemný nákup